Hakkımızda

BİZ KİMİZ ve NE İŞ YAPARIZ?

-2013 yılında tekstildeki 25 senelik deneyimimizi teknik tekstil ve koruyucu giysilere adayan Nisan Tekstil, Njsan markasıyla % 100 su geçirmez PVC yağmurluk imalatına başlamıştır.  Çok geçmeden PVC ürün grubunun yanında PU ürünleri ile üretime devam eden Nisan Tekstil yağmurluk üretiminin yanında su geçirmez mont ve uyku tulumu imalatına başlamıştır. PU ürünlerin üretimine başlamasıyla yeni bir kapıyı aralayan Nisan Tekstil teknik üretimlerine medikal ürünleri de katarak 2019 yılında anti-bakteriyel, su geçirmez yatak kılıfları üretmeye başlamıştır. Su geçirmez medikal ürünleri sipariş üzerine üretmektedir.

 

-2013 yılında kurulmasından itibaren hizmet verdiği, tarım ve hayvancılık, balıkçılık, avcılık, belediyecilik, güvenlik hizmetleri, lojistik gibi sektörlerde ciddi bir prestij yakalayan Njsan Yağmurluk 2016 yılında ilk ihracat operasyonlarına başlamış, 2019 yılında yurt içi ve yurt dışı pek çok rakibini geride bırakarak ilk kapsamlı ihracatını Cezayir Deniz Kuvvetleri'ne özel üretimiyle yapmıştır.

 

-Njsan 2019 yılında dijitalleşme çabalarıyla 2020 yılının getirdiği zorlukların dijitalleşmeye itmesi sonrası müşterileriyle daha çok online olarak iletişim kurmaya başlamıştır. Bayi alt yapısına sahip e-ticaret sitesiyle Njsan artık bayileriyle daha sıkı bir iletişim içine girmiştir. 

 

-Njsan'ın nihai hedefi, yükselen döviz kurları, artan maliyetler ve fiyatlar karşısında yerli üretim ile kalite ve fiyat standartlarını yakalayarak insanımızın yanında olmak, insanımızı korumak, yerli üretime katkıda bulunmaktır. Bu doğrultuda da kendi üretimi yanında müşterilerinden gelen talepleri de dikkatle değerlendiren Njsan müşterilerinin ihtiyaçlarını en üst düzeyde karşılamak için üretimini özelleştirmekte veya müşterilerine özel üretim yapmaktadır.

 

-Bugün itibariyle Njsan kendi markası ile standart olarak astarlı-astarsız pvc ve pu yağmurluklar üretmekte, sipariş üzerine ise imperteks, pe, eva gibi malzemelerden yağmurluk imalatı yapmaktadır. Bir teknik tekstil üreticisi olarak başladığı yolculuğuna kadın yağmurlukları başta olmak üzere gündelik ürünleri de katarak yoluna devam etmektedir.